Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

PERIO-AID 0.12% спрей дезинфікуючий

149 грн

Детальний опис

Властивості спрею Perio aid 0.12%

  • Ефективно застосовуються для лікування пародонтиту та гінгівіту
  • Особливо корисні після видалення зубів, імплантації, операцій на м'яких тканинах порожнини рота
  • Борються з нальотом.
  • Мають широкий спектр дії проти патогенних бактерій, вірусів, дріжджів та грибів
  • Різні формули для кожного етапу догляду за пародонтом: PERIO-AID 0.12% - для лікування та PERIO-AID MAINTENANCE — для тривалого догляду та профілактики

До складу спрея PERIO-AID 0.12% входять дві сильнодіючі речовини в невеликій концентрації, завдяки яким досягається максимальний антисептичний ефект:

Хлоргексидин (в концентрації 0.12%) — визнаний і добре вивчений антисептик, який заслужено отримав звання «золотого стандарту» антимікробної терапії пародонту. Він перешкоджає появі зубного нальоту і розвитку гінгівіту. Має широкий спектр дії проти патогенних бактерій, грибів, вірусів і дріжджів.

«У ході тривалих досліджень з документованими результатами було встановлено, що біглюконат хлоргексидину є безпечним, стабільним і, завдяки високій субстантивності*, ефективним засобом профілактики і лікування захворювань пародонту. Хлоргексидин на сьогоднішній день – найбільш ефективна і ретельно досліджена речовина, що запобігає появі зубного нальоту та гінгівіту ». Niklaus P. Lang, Michel C. Brecx (1986).

* Субстантивний – самостійний, діючий без допомоги інших речовин, незалежний.

Хлорид цетилпіридину (в концентрації 0.05%) — характеризується бактерицидною, противірусною і протигрибковою активністю, підтримує нормальний стан ротової порожнини, попереджає запалення ясен і перешкоджає виникненню гінгівіту.

Має ефективну дію проти зубного нальоту і токсинів, які виділяють патогенні бактерії, таким чином, запобігаючи появі гінгівіту.

Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США відносить хлорид цетилпіридину до безпечних і ефективних протимікробних речовин для профілактики гінгівіту, що викликається зубним нальотом, при застосуванні в концентраціях від 0.05% до 0.1%.

Виробник: DENTAID (Іспанія)

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»