Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

XEROS (Ксерос) ополіскувач при сухості ротової порожнини

177 грн

Детальний опис

Ополіскувач DENTAID XEROS створений для людей, яких турбує сухість в порожнині рота. Ця проблема створює дискомфорт, який негативно впливає на життєдіяльність людини. Ксеростомія (сухість у роті) може бути як самостійним явищем, так і симптомом захворювань шлунково-кишкового тракту, слинних залоз, нервової системи , а також виявляється при цукровому діабеті. Дуже часто етіологічним фактором є вживання занадто солоної і перченої їжі, куріння, а також у людей, професія яких безпосередньо пов'язана з ораторськими здібностями (оперні співаки, лектори, музиканти духових оркестрів і тд)
Так відсутність достатньої кількості слини сприяє утворенню і скупченню зубного нальоту, що надалі може спровокувати виникнення карієсу і запалення ясен. Також сухість у роті може стати причиною поганої ретенції протеза і робить слизову оболонку більш вразливою до механічних пошкоджень.

Головними властивостями ополіскувача DENTAID XEROS є:

1. Боротьба з ксеростомією (сухістю в роті)
2. Сприяє рясному виділенню слини
3. Усуває і перешкоджає появу неприємного запаху з рота
4. Робить емаль міцною, усуває патогенні мікроорганізми і їх вплив на тканини зуба

Перераховані вище якості забезпечуються наступними активними речовинами:

• бетаїн - ефективно зволожує ротову порожнину. Попереджає дегідратації клітин, а також сприяє збереженню вологи;
• фторид натрію - робить емаль міцної, також впливає на рівень pH слини, знижуючи кислотність, що пригнічує життєдіяльність патогенних мікроорганізмів і перешкоджає їх розмноженню;
• ксиліт - пригнічує вироблення кислот патогенними мікроорганізмами, що в свою чергу призводить до зниження ураження емалі агресивними речовинами, а також запобігає накопиченню зубного нальоту. Забезпечує ремінералізацію емалі за рахунок збільшення слиновиділення;
• алантоїн - має протизапальні властивості, стимулює регенерацію м'яких тканин, а також ефективно зволожує слизову ротової порожнини.
Рекомендуємо Вам використовувати ополіскувач DENTAID XEROS, після чистки ротової порожнини пастою DENTAID XEROS вранці і перед сном, а протягом дня скористайтесь спреєм цієї ж лінії засобів DENTAID XEROS, для ефективного усунення сухості ротової порожнини.
Засоби підходять як для профілактики ксеростомії, так і як щоденного догляду за ротовою порожниною.

Ополіскувач випускається в пластиковій пляшці обємом 500 мл, має свіжий яблучний смак. Не містить шкідливих речовин, тому використовувати можна не тільки дорослим, але й дітям від 7 років.

Всю лінію засобів, в тому числі ополіскувач DENTAID XEROS Ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Усувайте проблему сухості рота якісно!

Виробник: DENTAID (Іспанія)

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»