Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

VITIS ORTHODONTIC ополіскувач при ортодонтичному лікуванні

216 грн

Детальний опис

VITIS ORTHODONTIC — спеціальна профілактична серія для людей, які проходять курс ортодонтичного лікування. До її складу входить: зубна паста, ополіскувач, зубні щітки з маленькою (для підлітків) та звичайною (для дорослих) голівкою, міжзубні щітки INTERPROX і гель для них, зручні набори в пластиковому пеналі приємного салатового кольору, шипучі таблетки для очищення пластинок або інших знімних ортодонтичних конструкцій.

Під час ортодонтичного лікування виникає досить багато незручностей: брекети спочатку часто натирають внутрішню поверхню щік і губ, їжа затримується між частинами конструкції, наліт видаляти набагато складніше, тому часто з'являється неприємний запах з рота і розвивається гінгівіт (запалення ясен). Як позбутися і запобігти цим проблемам — є нагальним питанням в цей період.

Компанія DENTAID розробила повну серію абсолютно всіх необхідних щоденних засобів для догляду за ротовою порожниною людей, які знаходяться на ортодонтичному лікуванні.

Властивості
Зменшує утворення зубного нальоту і зубного каменю
Перешкоджає накопиченню хвороботворних бактерій на зубах, яснах, брекетах, і т.п.
Усуває причини виникнення несвіжого подиху
Допомагає м'яким тканинам відновитися після травми або запалення
Зменшує запалення, сприяє загоєнню ранок в ротовій порожнині
Активні компоненти, що входять до складу зубної пасти і ополіскувача VITIS ORTHODONTIC, допомагають дбайливо піклуватися про стан зубів і ясен під час ортодонтичного лікування:
Хлорид цетилпіридину — допомагає підтримувати здоровий стан ротової порожнини: запобігає запаленню ясен і перешкоджає появі під час ортодонтичного лікування таких ускладнень як гінгівіт і пародонтит. Дуже ефективно зменшує кількість зубного нальоту і тим самим перешкоджає активному розмноженню бактерії Streptoccocus mutans, яка є основною причиною виникнення карієсу. Бактерицидна, противірусна і протигрибкова активність хлорид цетилпіридину є особливо доречною у випадках, коли необхідний більш ретельний догляд за зубами і яснами.
Фторид натрію — зміцнює емаль. Після зняття брекетів часто виникають білі плями на емалі – причиною є вплив кислот, що виділяються бактеріями, і недостатня кількість мінеральних елементів в слині для нейтралізації їх дії. Щоб уникнути цієї проблеми необхідно користуватися засобами, які містять фтор та зміцнюють емаль, а також профілактичними препаратами MI PASTE PLUS та TOOTH MOUSSE, які відновлюють мінеральний баланс в ротовій порожнині.

Алантоїн — має протизапальні та лікувальні властивості. Стимулює природне загоєння ранок і формування здорових тканин. Тонізує і глибоко зволожує м'які тканини, характеризується заспокійливою і захисною дією.

Алое вера — природний антисептик, який успішно бореться не тільки з бактеріями, але і з грибками і деякими вірусами. Протягом багатьох століть використовується для лікування всіх видів запалень, опіків шкіри та слизових оболонок. Допомагає тканинам відновлюватися природним шляхом. Містить велику кількість вітамінів Е і С, а також антиоксидантів.

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»