Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

PERIO-AID ACTIVE CONTROL ополіскувач (0.05% хлоргексидин)

187 грн

Детальний опис

Для задоволення потреби лікарів-стоматологів та їхніх пацієнтів в засобах для допоміжного лікування захворювань ясен (гінгівіт, пародонтит) фахівці компанії DENTAID в 1992 році розробили серію PERIO-AID. Проведені численні дослідження і клінічні випробування дозволили вдосконалити формулу антисептиків і виключити спирт з усіх засобів PERIO-AID.

У препаратах PERIO-AID поєднується ефективність «золотого стандарту» хлоргексидину з іншим сильним антисептиком – хлоридом цетилпіридину, який зарекомендував себе як єдиний на 100% ефективний матеріал для контролю збудників захворювань пародонту. Таким чином, професіонали отримали значно поліпшений засіб для лікування своїх пацієнтів.

У 1999 році DENTAID розробила ще один продукт серії PERIO-AID для догляду за ротовою порожниною в період більш тривалого лікування, який забезпечує максимальну ефективність, і водночас його формула дозволяє застосовувати засіб до півроку. Цей препарат має назву PERIO-AID 0.05% ACTIVE CONTROL .

Під маркою PERIO-AID компанія DENTAID пропонує унікальну серію продуктів, які можна використовувати під час різних стадій лікування захворювань пародонту. Всі засоби PERIO-AID рекомендується застосовувати за призначенням лікаря.

Властивості
Ефективно застосовуються для лікування пародонтиту та гінгівіту
Особливо корисні після видалення зубів, імплантації, операцій на м'яких тканинах ротової порожнини
Борються з нальотом. Мають широкий спектр дії проти патогенних бактерій, вірусів, дріжджів та грибів
Рекомендуються для підтримання гігієни у випадках утруднення з повноцінним чищенням зубів
Різні формули для кожного етапу догляду за пародонтом: PERIO-AID 0.12% — для лікування та PERIO-AID 0.05% ACTIVE CONTROL — для тривалого догляду та профілактики
До складу ополіскувача PERIO-AID 0.05% ACTIVE CONTROL входять дві сильнодіючі речовини в невеликій концентрації, завдяки яким досягається максимальний антисептичний ефект:

Хлоргексидин (в концентрації 0.05%) — визнаний і добре вивчений антисептик, який заслужено отримав звання «золотого стандарту» антимікробної терапії пародонту. Він перешкоджає появі зубного нальоту і розвитку гінгівіту. Має широкий спектр дії проти патогенних бактерій, грибів, вірусів і дріжджів.

«У ході тривалих досліджень з документованими результатами було встановлено, що біглюконат хлоргексидину є безпечним, стабільним і, завдяки високій субстантивності*, ефективним засобом профілактики і лікування захворювань пародонту. Хлоргексидин на сьогоднішній день – найбільш ефективна і ретельно досліджена речовина, що запобігає появі зубного нальоту та гінгівіту». Niklaus P. Lang, Michel C. Brecx (1986).

* Субстантивний – самостійний, діючий без допомоги інших речовин, незалежний.

Хлорид цетилпіридину (в концентрації 0.05%) — характеризується бактерицидною, противірусною і протигрибковою активністю, підтримує нормальний стан ротової порожнини, попереджає запалення ясен і перешкоджає виникненню гінгівіту.

Має ефективну дію проти зубного нальоту і токсинів, які виділяють патогенні бактерії, таким чином, запобігаючи появі гінгівіту.

Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США відносить хлорид цетилпіридину до безпечних і ефективних протимікробних речовин для профілактики гінгівіту, що викликається зубним нальотом, при застосуванні в концентраціях від 0.05% до 0.1%.

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»