Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

HALITA (Халіта) ополіскувач для усунення неприємного запаху з ротової порожнини

221 грн

Детальний опис

Багато людей знайомі з проблемою поганого запаху з рота. Але одиниці знаходять рішення, яке буде ефективним і якісним. До Вашої уваги представляємо засіб, виготовлений фірмою DENTAID, що розробила унікальну лінію HALITA для боротьби з проблемою неприємного запаху з рота. Ополіскувач HALITA за допомогою активних речовин, які включені до складу, є ефективним антибактеріальним засобом, який усуває зубний наліт, тим самим забезпечує здоров'я порожнини рота і приємний подих протягом дня.
Причини галітозу:

Існує багато причин, які сприяють виникненню галітозу. Головною з них є зубний наліт, який накопичується протягом дня. Бактерії, які становлять більшу частину нальоту, виробляють в процесі життєдіяльності сірчані речовини, що безпосередньо створюють проблему галітоза.

Лінія засобів HALITA володіє наступними властивостями:

• ефективно усуває зубний наліт
• має сильні антисептичні властивості
• якісно усуває в подисі наслідки паління, алкоголю, неприємного запаху після їжі
• робить подих свіжим протягом усього дня
• є ефективним засобом для чищення ротової порожнини щодня

До активних речовин, які забезпечують перераховані вище властивості відносяться:

1. 0,05% хлорид цетилпередин - володіє антибактеріальною, антимікотичною і навіть противірусною дією. Профілактує захворювання ясен, забезпечує гігієнічний догляд за ротовою порожниною.
2. 0,05 хлоргиксидин - завдяки своїм властивостям він попереджує накопичення нальоту, профілактує запалення ясен. Є еталонним засобом, який бореться з патогенними мікроорганізмами, в той же час є цілком безпечною і діючою речовиною.
3. Лактат цинку - перешкоджає накопиченню зубного нальоту,а в перспективі утворення зубного каменю, і усуває поганий запах з ротової порожнини. Впливає на ріст і розвиток бактерій, які виробляють в процесі життєдіяльності сірчані речовини, що безпосередньо роблять подих з ротової порожнини неприємним.
4. Ксиліт - знижує кислотність слини, що перешкоджає розмноженню бактерій, сприяє відновленню емалі і запобігає її руйнування. Володіє карієсрезистентною дією, так як не розщеплюється ферментами бактерій.

Ополіскувач випускається в пластиковій пляшці обємом 500 мл і 150 мл, в комплекті з мірним стаканчиком для зручного використання.
Не містить агресивних і шкідливих речовин, тому застосовувати можна як дорослим так і дітям.

М'ятний смак зробить догляд приємним, а подих свіжим протягом усього дня!

Виробник: DENTAID (Іспанія)

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»