Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

FLUOR-AID 0.05% ополіскувач для профілактики карієсу

87 грн
Для щоденної профілактики карієсу та захворювань ясен

Детальний опис

Для людей, які не мають серйозних захворювань порожнини рота і не вимагають спеціального догляду, компанія DENTAID розробила ополіскувач FLUOR-AID. Його дія спрямована на профілактику карієсу і захворювань ясен.

Властивості
Призначений для профілактики карієсу у дорослих і дітей старше 6 років
Забезпечує свіжість подиху протягом усього дня
Знижує чутливість зубів
Зміцнює емаль
Бореться з нальотом
Не містить спирт і штучні барвники
Ефективність дії ополіскувача FLUOR-AID забезпечується діючими речовинами:
Фторид натрію — зміцнює емаль. Фторид різко зменшує кислотність до настільки низького рівня, що кількість Streptococcus mutans, яким життєво необхідне кисле середовище, значно скорочується. Доведено, що в результаті використання висококонцентрованих препаратів фтору зростання нальоту пригнічується протягом 3-4 днів, а початкова чисельність мікроорганізмів відновлюється лише на 20-й день.

Ксиліт — запобігає підвищенню кислотності слини, попереджає демінералізацію (руйнування) емалі і прискорює її ремінералізацію (зміцнення). Ксиліт також впливає безпосередньо на карієсогенну мікрофлору, зокрема на Streptococcus mutans. Його протикаріозна дія проявляється в тому, що карієсогенні бактерії не мають ферментів для розщеплення ксиліту, відповідно, не виробляють кислот.
Ксиліт підсилює слиновиділення і тим самим ускладнює розмноження анаеробних бактерій, які в процесі життєдіяльності виділяють леткі сполуки сірки (що є причиною появи неприємного запаху з рота). Таким чином, ксиліт допомагає утримувати концентрацію летких сполук сірки на рівні, який не відчувається оточуючими, і забезпечує свіжість подиху.

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»