Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

EDEL + WHITE ополіскувач для порожнини рота

135 грн

Детальний опис

Для повноцінного догляду за ротовою порожниною мало використовувати тільки зубну пасту. Щоб гігієна була комплексною і ефективною ми рекомендуємо використовувати ополіскувач після чистки ротової порожнини пастою.
Ополіскувач EDEL + WHITE в основі якого міститься лише натуральні компоненти, володіє протизапальною і антибактеріальною властивістю. Впливає на патогенну мікрофлору, тим самим знижує накопичення нальоту і перешкоджає виникненню карієсу. До складу ополіскувача входять іони фтору, які роблять емаль більш міцною і стійкою до виникнення карієсу.

Суміш не містить штучні речовини, спирт, антисептики, а також агресивні складові, що дозволяє використовувати ополіскувач не тільки дорослим, але й дітям від 6 років.

Ополіскувач Едель+ВАЙТ має приємний оригінальний смак лайма і грейпфрута, випускається в пластиковій пляшці обємом 400 мл з мірним стаканчиком.

Купити ополіскувач EDEL + WHITE Fresh + PROTECT Ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Зробіть догляд за ротовою порожниною приємним і комплексним!

Виробник: Швейцарія EDEL + WHITE

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»