Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

Зубна щітка VITIS ORTHODONTIC для брекетів

134 грн

Детальний опис

Перше правило, якого необхідно дотримуватися під час проходження курсу ортодонтичного лікування - ретельне видалення нальоту та скрупульозний догляд за порожниною рота.

Під час ортодонтичного лікування особливо швидко накопичується зубний нальот, утворюються камені, запалюються ясна, емаль стає менш міцною, з'являється неприємний запах з рота. Тому не слід недооцінювати роль спеціальної зубної щітки в ортодонтичному лікуванні.

Зубні щітки VITIS ORTHODONTIC дуже зручні для максимально ефективного чищення зубів і брекетів!

Властивості
V-подібна очищаюча поверхня в поєднанні з силовим уступом у верхній частині головки щітки дозволяє якісно очистити від нальоту і зубного каменю поверхню зубів, міжзубні проміжки, складні для чищення ділянки порожнини рота і ортодонтичних конструкцій
Є два типи щетинок. У центрі і у верхній частині головки щітки вони більш жорсткі, що дає можливість ретельно очистити зуби і ортодонтичні конструкції. По краю щітки розташовані м'які щетинки для делікатного догляду за зубами в приясенній зоні
Два розміри: REGULAR — з головкою звичайного розміру і ACCESS – зі зменшеною головкою, яка ідеально підходить дітям, підліткам і людям з невеликою щелепою. На ручці і картонних упаковках щіток зі зменшеною головкою є маркування«access»
Щітка випускається в 6 кольорах: прозорий, зелений, синій, червоний, жовтий і фіолетовий
Зубні щітки VITIS створені з урахуванням всіх вимог лікарів-стоматологів та побажань їхніх пацієнтів. Чудова очисна здатність щіток забезпечується найбільш передовим запатентованим матеріалом щетинок і продуманим дизайном:

Щетинки виготовлені з високоякісної сировини Tynex® виробництва компанії Dupont®.

Щетинки мають помірну жорсткість і високий показник абсорбування (вбирання). Завдяки матеріалу виготовлення Tynex®, вони протягом тривалого часу зберігають стійкість до деформації і тим самим продовжують термін служби щітки.

Кожен пучок щетинок надійно кріпиться за допомогою затискачів з нікель-срібного сплаву і гарантовано залишається на своєму місці протягом усього періоду експлуатації щітки.

Матеріал Tynex® дозволяє заполірувати щетинки до максимально гладкого стану.

Закруглені дуже добре відполіровані кінчики щетинок не ушкоджують емаль і не травмують ясна.

Атравматична голівка має оптимальний розмір і легко справляється з очищенням у важкодоступних ділянках, навіть в області «вісімок» (найдальших зубів), гігієну яких найважче забезпечити.

Гнучка ручка «анатомічної» форми зручно лежить в руці. При необхідності шийку ручки можна зігнути, надавши головці індивідуальне зручне для чистки ваших зубів положення. При цьому щітка не зламається і збереже надану їй форму.

Щітка поставляється в комплекті з захисним ковпачком, який оберігає її від забруднення, а також утримує щетинки в оптимальному положенні, що перешкоджає появі «кошлатості». stop-germs.jpg

На щетинках залишається менше 3% вологи (це надзвичайно низьке значення в порівнянні зі щітками інших виробників), тому щітка швидко висихає — це перешкоджає розмноженню і нагромадженню на них бактерій.

Ручка щітки виготовлена з целюлози, яка піддається поліровці до максимально гладкого стану, чого не дозволяє досягти пластмаса. Це важливо — чим краще відполірована поверхня, тим складніше закріпитися на ній бактеріям. На поверхні ручки з полірованої целюлози практично немає бактерій. До того ж, целюлоза є більш екологічно чистим матеріалом, ніж пластик.

Відповідність стандартам ВООЗ і ЄС!

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»