Стоматологічна клініка

  м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 12   Ми в соцмережах:    

BLACK WHITENING ORTHO щітка для догляду за брекетами (2 шт)

265 грн

Детальний опис

Компанія MEGASMILE розробила унікальну щітку ORTHO BLACK WHITENING для людей, які використовують брекет-системи. Особливістю щітки є включені до складу іони активного наноадсорбента, які делікатно очищають зубну емаль, і в той же час, перешкоджають травмуванню емалі і ясен. Також щітка ефективно видаляє наліт і плями, що утворилися після фарбувальних компонентів їжі або ж плями від паління. Завдяки продуманому напрямку щетинок щітка з легкістю проникає у важкодоступні місця і дозволяє зберегти гігієну порожнини рота при використанні брекетів. Поверхня щетинки рівна і гладка, не схильна до накопичення вологи, що перешкоджає розвитку бактерій.

Ручка створена з екологічно чистих матеріалів, завдяки своїй формі і розмірам попереджає травмування і розподіляє тиск кисті рук на ясна, який виробляється під час чищення зубів, тим самим перешкоджає розвитку захворювань ясен і больової чутливості зубів.
Поверхня ручки покрита шаром, що не дозволяє пальцям ковзати по ручці.
Перераховані вище якості дозволяють ефективно очищати поверхню емалі у важкодоступних місцях при корискуванні брекет-системою і підтримувати гігієну порожнини рота на якісному рівні, тим самим попередити накопичення нальоту під дугою і біля брекета, що надалі може призводити до руйнування емалі.

Так як щітка виготовлена тільки з екологічно чистих компонентів її можна використовувати не тільки дорослим, але й дітям.
У наборі представлено 2 щітки і захисний ковпачок.
Купити зубну щітку MEGASMILE ORTHO BLACK WHITENING Ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Подбайте про гігієну порожнини рота при ортодонтичному лікуванні!

32 Star

Stomatolog.vn.ua 

Стоматологічні послуги та товари

(098) 429-98-02

Розробка сайту:
дизайн-студія «Webhit»